Fenomenaal zicht op de Himalaya
In het hoge noorden van India, tegen de grens met Nepal, liggen Kumaon en Gharwal in de Indiase deelstaat Uttaranchal. Een regio die onder de toeristische radar is gebleven. Waar regio’s als Himachal Pradesh en Ladakh de voorbije jaren op heel wat belangstelling mochten rekenen, treft u hier nog een zeer ruraal deel van de Indische Himalaya, met tempels die uitsluitend bezocht worden door pelgrims en dorpen waar het lijkt alsof de tijd is stil blijven staan. Nog verder naar het noorden ligt Shakti 360° Leti op zo’n 2400 m hoogte, aan de rand van de Himalaya. Een geïsoleerde ligging, maar daardoor júist een fantastische plek om tot uzelf te komen en te genieten van het uitzicht de toppen van Himalaya.
De sfeer in de lobby is warm en comfortabel waar de open haard u lonkt met grote, luxe fauteuills. Hier kunt u in alle rust bijkomen van de dag en alle indrukken van de dag aan u voorbij laten gaan. Er zijn slechts vier kamers (‘pavillions’) die perfect passen in de omgeving door het gebruik van natuurlijke materialen, zoals steen, canvas, hout en glas. Ze zijn comfortabel ingericht met een groot bed en een houtkachel en met een schitterend uitzicht op de besneeuwde toppen van de Himalaya.
Sustainability
Het hotel draagt haar steentje bij aan de ontwikkeling van de regio Uttaranchal en de lokale gemeenschap. Zo komt het personeel uit de regio en maakt het hotel gebruik van lokale producten voor onder meer de bereiding van de maaltijden en de inrichting van het hotel. Ook u als gast draagt een steentje bij; voor elke euro die u hier besteedt, gaat bijna de helft naar de lokale gemeenschap.
Tips & Tops van Shakti 360° Leti:
- U bereikt Shakti 360° Leti na een autorit vanuit Delhi waarna u nog ca. een uur wandelt richting de lodge (uw bagage wordt gedragen door het personeel)
- Overdag kunt u de tempels bezoeken in de bergen of mooie wandelingen maken. ’s Avonds is heerlijk thuiskomen met een goed glas wijn bij uw eigen houtkachel in de kamer
- Shakti 360° Leti is open van oktober tot mei. In december en januari kan het erg koud zijn ’s nachts, maar de dagen zijn nog altijd zonnig met een prachtig zicht op de bergen